GMINNY OŚRODEK KULTURY W MIETKOWIE

ul. Spółdzielcza 6, 55-081 Mietków

Opiekun Świetlicy Postaw Twórczych w Stróży i Borzygniewie 07-10-2020

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mietkowie

ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Opiekunów Świetlicy Postaw Twórczych w Stróży i Borzygniewie

Praca na 1/8 etatu.

Wymagane wykształcenie średnie (preferowane wykształcenie wyższe pedagogiczne)

Mile widziane: umiejętności organizacyjne, artystyczne i manualne, dodatkowe kwalifikacje związane z pracą z dziećmi.

Praca w piątki i soboty lub w soboty i niedziele.

Dodatkowe informacje: Biuro GOK w Mietkowie nr tel. 71-3168254 w godz. 9.00-14.00

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji w biurze GOK lub poprzez przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: dyrektor@gokmietkow.pl (z dopiskiem odpowiednio „opiekun ŚPT w Stróży lub w Borzygniewie” w temacie wiadomości).

Do przesłanych dokumentów należy załączyć pierwszą lub obie klauzule (w zależności od decyzji kandydata):

1. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż wymagane w ogłoszeniu o naborze, w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, w tym także na przetwarzanie mojego wizerunku do celów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacjami organizowanymi w przyszłości.

* Zgoda wyrażona w tym punkcie jest dobrowolna, jednak konieczna do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Bez jej wyrażenia dokumenty aplikacyjne zostaną usunięte z bazy kandydatów do pracy.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 21 października 2020 roku.

Po weryfikacji Państwa dokumentów wybrani kandydaci zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu do kolejnego etapu rekrutacji.

Utworzono dnia: 14.04.2021

Historia publikacji

• 14.04.2021 01:09, Administrator
    Edycja strony: Opiekun Świetlicy Postaw Twórczych w Stróży i Borzygniewie 07-10-2020