Ostatkowa zabawa "Klubu Seniora" w Mietkowie

Karnawał dobiega końca więc to czas na ostatnie huczne zabawy i pląsy. W minioną sobotę 23 lutego  Stowarzyszenie Klub Seniora 50+ w Mietkowie zorganizował zabawę ostatkową. Tym razem zaproponowano uczestnikom, aby przebrali się w stroje z lat 70-80. Pani prezes i jej małżonek spisali się na medal, były krempliny i męska koszula z wymownym kołnierzykiem oraz apaszką. Pani Ania także wcieliła się w postać z minionych lat, a pan S. ocieplił klimat przebierając się w strój hawajski. Pozostali goście imprezy nałożyli bardziej współczesne kreacje.

Do tańca przygrywał DJ Kasiek, a przyśpiewywał pan Ryszard Rojek. W trakcie imprezy przeprowadzono szereg zabaw animacyjnych, które dały wiele uśmiechu i pozwoliły na krótką chwilę przenieść się uczestnikom zabawy w czasy dzieciństwa, zapomnieć o troskach dnia codziennego i oddać się beztroskiej zabawie. Nie zabrakło również suto zastawionego stołu.

Wśród uczestników zabawy byli również zaproszeni goście, którzy chcieli wspólnie z seniorami spędzić ten wyjątkowy wieczór, za co serdecznie dziękujemy.