Dzień Seniora w Mietkowie

W ubiegły czwartek 10 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Mietkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. Po powitaniu zebranych seniorów oraz przedstawicieli władz samorządowych przystąpiono do realizacji programu imprezy. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z Koła muzycznego prowadzonego przez państwa Lerochów, a następnie wystąpił nasz rodzimy zespół ludowy „Listek Koniczyny“. W dalszej części wieczoru w programie iluzjonistycznym zaprezentował się pan Grzegorz Niczyporók, który w bardzo ciekawy sposób zaangażował do udziału w pokazie przedstawicieli publiczności. Ciekawe sztuczki bardzo podobały się widzom.  Zwyczajem lat poprzednich najstarszych mieszkańców gminy uhonorowano pamiątkowymi dyplomami i bukietami kwiatów. Kolejną atrakcją wieczoru był recital Ryszarda Rojka, a do tańca przygrywał DJ Kasiek..Gościliśmy także seniorów z Domu Opieki Społecznej w Borzygniewie. W przyjemnej atmosferze czas upływał bardzo szybko. Przygotowane przez pracownice GOK  konkursy i zabawy, sprawiły, że gościom trudno było opuścić Gminny Ośrodek Kultury, toteż pożegnania były długie i bardzo serdeczne. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Klub Seniora 50+, za domowe wypieki. W imprezie udział wzięło około 120 osób.