Dzień Kobiet w Mietkowie

Śmiech i dobra zabawa towarzyszyły uczestniczkom i uczestnikom imprezy zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie z okazji Dnia Kobiet. We wtorkowy wieczór około 100 osób spędziło wspólnie z organizatorami ten wyjątkowy wieczór, na który przygotowano wiele atrakcji. Pan dyrektor GOK przywitał zebranych  i złożył wszystkim kobietom piękne życzenia oraz symbolicznie przekazał na ich ręce kwiatki, ustawione wcześniej na stołach. Pan Andrzej Pietruszka również złożył paniom życzenia oraz wzniósł za ich zdrowie i pomyślność toast. Jako pierwsze zaprezentowały się w programie artystycznym dziewczęta ze ŚPT w Piławie, przygotowane przez opiekunkę, panią Aleksandrę Włodzińską-Górniak. Usłyszeliśmy piosenki oraz scenki rodzajowe, które wywołały burzę oklasków  Następnie wystąpił rodzinny zespół „Sami Swoi“, który przygrywał do tańca. Panie z firmy Avon przedstawiły produkty firmowe oraz wykonywały makijaż , a także udzieliły wielu porad kosmetycznych. Gościliśmy również z wystawą swoich prac, utalentowanego fotografa pana Piotra Romanowicza. Pan Piotr w krótkim wywiadzie przeprowadzonym przez pana dyrektora GOK opowiadał o genezie zainteresowania fotografia oraz zrobił krótki warsztat fotograficzny, przekazując uczestnikom spotkania bardzo wiele cennych, a niezbędnych informacji dotyczących fotografowania. Wystawę prac można będzie oglądać w sali GOK w Mietkowie do końca marca. W dalszej części wieczoru panie z Milina: Ela, Monika, Kasia i Ela wystąpiły w programie kabaretowym omawiającym typy kobiet. Salwy śmiechu i oklaski dowodziły, że program bardzo przypadł widzą do gustu. Dodatkowa atrakcją wieczoru był pokaz akrobatyki w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia akrobatyczne do GOKu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i lampki szampana. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie programu imprezy oraz uczestnikom za udział. Wszystkiego najlepszego kochane panie i do zobaczenia za rok.